ЄС виділив Україні 15,5 млн євро на підтримку реформи держуправління

  14 Серпня, 2018 12:45
  В уряді наголошують, що розмір фінансування залежить від успішного виконання реформи в попередній період.

  Європейський Союз виділив Україні 15,5 млн євро чергового безповоротного траншу відповідно до угоди про фінансування програми "Підтримка комплексного реформування державного управління в Україні".

  Про це повідомив міністр Кабінету Міністрів Олександра Саєнко, передає прес-служба уряду.

  "Перша частина траншу є фіксованою та складає 5 млн євро. Друга частина залежить від успішності впровадження реформи, що вимірюється визначеними програмою індикаторами. Завдяки їх виконанню друга частина траншу складає 10,5 млн євро. Кошти бюджетної підтримки направляються в державний бюджет", – наголосив він.

  За словами міністра, розмір фінансування залежить від успішного виконання реформи в попередній період, а Україна вже виконала 75% зі 100% поставлених індикаторів на 2017 рік, за що отримала високу оцінку європейських партнерів, які, зокрема, вказали на ефективність залучення фахівців з питань реформ і створення ефективної системи координації реформи на вищому рівні.

  Як повідомлялося раніше, з 2014 року країни-донори та міжнародні організації надали Україні 1,75 млрд доларів міжнародної допомоги на реформи. Але більшість цієї допомоги осіла в спеціально створених структурах Кабміну і АПУ.

  Теги : реформи транш фінансова допомога ЄС
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів