Екс-підлеглий підозрюваного в держзраді генерала Замани працює в Адміністрації президента

  29 Березня, 2019 16:30
  За часів роботи генерала чиновник відповідав за напрямки, які, згідно з матеріалами слідства, були "знищені".

  Один із екс-підлеглих підозрюваного у державній зраді колишнього начальника Генштабу Збройних сил України (ЗСУ) Володимира Замани Олексій Покотило, який безпосередньо відповідав за фактично "знищені" тоді напрямки, сьогодні працює в Адміністрації президента (АП) на керівній посаді.

  Про це свідчить інформація, розміщена на сайті Адміністрації президента.

  Зазначається, що Покотило займає посаду глави Головного департаменту з питань національної безпеки та оборони АП. А при Замані працював першим заступником начальника Головного управління оборонного та мобілізаційного планування Генерального штабу ЗСУ. Тоді як, генералу серед підозр закидають саме зрив мобілізації в 2014 році в результаті фактичного знищення військових комісаріатів по Україні.

  Разом з тим, відповідальний за мобілізаційний напрямок підлеглий Замани Олексій Покотило після цього не тільки знаходить собі місце в Адміністрації президента, ще і отримує підвищення та державні нагороди.

  Зокрема, в 2014 році виконувач обов’язків глави АП Сергій Пашинський перевів його з посади пересічного завідувача відділу на керівну посаду заступника одного з управлінь. У 2015 році глава АП Борис Ложкін призначив Покотила керівником департаменту, в якому він працює станом на сьогодні. А в 2017 році чинний президент Петро Порошенко нагородив його орденом "За заслуги" ІІІ ступеня "за значний особистий внесок у державне будівництво та багаторічну сумлінну працю…".

  Нагадаємо, враховуючи "обґрунтованість повідомленої підозри, тяжкість ймовірного покарання за інкриміновані йому діяння" Печерський районний суд Києва у лютому обрав Володимиру Замані запобіжний захід у вигляді арешту строком на 1 місяць. А у березні продовжив його дію ще на місяць.

  Теги : Порошенко Генштаб Адміністрація Президента Борис Ложкін сергій пашинський держзрада орден "За заслуги" Володимир Замана Олексій Покотило
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів