Екс-нардеп Крючков дає свідчення в суді проти соратників Порошенка

  17 Квiтня, 2019 11:52
  За словами екс-нардепа, "Энергомережа" багато разів відмовлялася від судових позовів в різних інстанціях по виграшних справах.

  Колишній нардеп, екс-голова правління ПРАТ "Холдингова компанія "Енергомережа" Дмитро Крючков, якого екстрадували з Німеччини в Україну, заявляє, що йому неодноразово телефонував депутат Ігор Кононенко (БПП) і з посиланням на слова президента Петра Порошенка заявляв про перспективність екс-голови Національної комісії держрегулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЭКУ) Дмитра Вовка.

  Про це Крючков повідомив на засіданні суду щодо обрання йому запобіжного заходу, передають Українські Новини.

  "Коли ми отримували рішення судів, Кононенко дзвонив нам, мені зокрема, і з посиланням на особисте прохання Петра Олексійовича говорив, що Вовк – перспективний хлопець", – повідомив Крючков.

  Він зазначив, що "Енергомережа" багато разів відмовлялася від судових позовів в різних інстанціях по виграшних справах.

  Як відомо, Дмитро Крючков розповів, що найближче оточення президента Петра Порошенка курувало оборудки в енергетичному комплексі й отримувало від цього значну частину прибутку. До афер, зокрема, був безпосередньо причетний колишній бізнес-партнер Порошенка, перший заступник голови фракції БПП Ігор Кононенко.

  15 квітня Крючкова за його власним бажанням екстрадували до України.

  Теги : суд Петро Порошенко Ігор Кононенко Дмитро Вовк
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів