Друг президента Кононенко приймає у своєму офісі власників енергобізнесу

  13 Липня, 2018 17:34
  Нардепа-БППшника називають куратором енергетичної сфери – однієї з найбільш грошовитих.

  Близький друг президента Петра Порошенка, народний депутат від БПП Ігор Кононенко, якого називають куратором енергетичного сектору країни, у себе в офісі регулярно проводить зустрічі з власниками енергетичного бізнесу в Україні.

  Про це йдеться у розслідуванні програми "Схеми".

  Журналістам вдалося зафіксувати, як до будівлі, де розташований офіс Кононенка, за короткий проміжок часу приїжджали одразу три бізнесмени, що мають з інтереси в енергетичній сфері.

  Перший – Віталій Кропачов, який за останні кілька років зі звичайного донбаського бізнесмена доріс до рівня національного масштабу. Зокрема, він став контролювати роботу декількох вугільних шахт та вугільнозбагачувальних фабрик, які раніше входили до сфери впливу "сім’ї" президента-втікача Віктора Януковича.

  Другий – донедавна російський, а тепер український бізнесмен Павло Фукс. Починаючи з 2015 року, під його контроль перейшла низка українських компаній, якими раніше володіли посадовці Януковича. Йдеться про бізнес, пов’язаний із видобутком газу з українських надр.  І третій бізнесмен, який приїжджав до офісної будівлі, – колишній народний депутат Анатолій Шкрібляк. Зазначається, що туди його завів Сергій Міщенко, котрий раніше працював у Міністерстві внутрішніх справ під керівництвом Віталія Захарченка, а згодом – у Державній фіскальній службі.

  Водночас сам Кононенко – постійний гість Адміністрації президента, куди потрапляє не через парадний вхід, а, наприклад, через ворота з іншого боку.

  Усі ці контакти, на думку журналістів, не схожі на випадкові й свідчать радше на підтвердження тези, що саме Кононенко в оточенні президента курує одну із найбільш грошовитих галузей – сферу енергетики, контролюючи державні органи влади, до компетенції яких належить ухвалення рішень, від яких цей бізнес залежить.

  Як відомо, сам народний депутат від БПП Ігор Кононенко взяв під контроль низку вугільних активів сина екс-президента Віктора Януковича Олександра.

  Теги : БПП енергоринок енергоресурси Ігор Кононенко Віталій Кропачов Павло Фукс
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів