До розкрадання $20 млн "Ощадбанку" причетні топ-політики із "Народного фронту" – Гнап

  25 Жовтня, 2018 09:04
  Як стверджує журналіст, в епізоді з "Ощадбанком", який очолює людина Яценюка, нардеп Березкін діяв спільно із представниками його партії.

  До схеми з розкрадання 20 млн доларів "Ощадбанку" причетний не лише народний депутат від групи "Воля народу" Станіслав Березкін. Нардеп у цій корупційній схемі тісно співпрацював із політиками з партії "Народний фронт".

  Про це заявив журналіст Дмитро Гнап в ефірі 24 каналу.

  За його словами, для того, аби банк видав великий кредит, менеджери або й навіть керівництво банку знали, кому і під що вони його видають.

  У схемі з розкрадання коштів "Ощадбанку", зазначив Гнап, кредити брали підконтрольні Березкіну підприємства під заставу певного майна. За допомогою впливу на нотаріусів, це майно, стверджує журналіст, перепродавалося іншим фірмам. І, таким чином, у банку не було ні грошей, ні майна, бо залишалися лише фірми-прокладки з порожніми шафами.

  Гнап наголосив, що Березкін та фінансова група "Креатив", яка фігурує в справі, тісно співпрацюють з політиками із "Народного фронту", адже главою "Ощадбанку" є один із очільників партії Андрій Пишний – людина наближена до екс-прем’єра Арсенія Яценюка.

  Пишний, переконаний Гнап, просто не міг не знати про кредити в сумі 20 млн доларів. Тому, вважає журналіст, тут питання або посадової недбалості, або можливого злочинного умислу Пишного, як одного із керівників "Народного фронту" й глави "Ощадбанку".

  До того ж, зауважив Гнап, нещодавно з’явився інший епізод, який пов’язує "Народний фронт" із депутатом Березкіним у питанні до шахрайства і зловживань.

  "В останні місяці за підтримки інших політиків з цієї партії група "Креатив" почала займатися рейдерством на сільгосппідприємствах України. Все це робилося за допомогою тітушок, якими керував пан Юрій Береза з "Народного фронту", навіть не приховуючи цього", – розповів журналіст.

  Загалом кількість топ-політиків із політсили "Народний фронт" в історії з "Ощадбанком" та розкраданням мільйонних шахрайств банку і масовими рейдерськими захопленнями, за словами Гнапа, вже складається у певний пазл.

  Нагадаємо, 24 жовтня Спеціалізована антикорупційна прокуратура скерувала генеральному прокурору Юрію Луценку подання на зняття недоторканності з депутата Станіслава Березкіна. А перед тим у справі про розкрадання 20 млн доларів "Ощадбанку" було затримано 10 осіб, серед яких виявився син нардепа – Максим Березкін.

  Теги : Арсеній Яценюк розкрадання Ощадбанк березкін Дмитро Гнап Пишний
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів