Дебати на "Суспільному": Порошенко пообіцяв "рішучих реформаторів" у новому парламенті

  19 Квiтня, 2019 22:40
  На запитання щодо справ Майдану президент відповів патетичними обіцянками.

  У студії телеканалу "Суспільне ТБ" відбулися офіційні дебати кандидатів у президенти за участю лише одного кандидата, діючого президента Петра Порошенка.

  Президент Порошенко прибув на дебати, початок яких було оголошено на 21.00, з невеликим запізненням.

  Майже відразу після його появи в студії ведуча оголосила, що отримала попередження про можливий терористичний акт і запропонувала всім бажаючим залишити приміщення. Петро Порошенко заявив, що залишається.

  Чинний президент відповів на підготовлені телеканалом запитання, які ставили з великого екрану в студії громадяни України.

  Зокрема, відповідаючи на питання про його дії в напрямку поліпшення демографічного стану в країні, Порошенко пообіцяв "рішуче збільшення зарплати" і згадав про виплати багатодітним сім'ям, які почалися безпосередньо перед виборами.

  Запитання президенту поставила і Євгенія Закревська, адвокатка родин Небесної Сотні.

  "Чи будуть справи Майдану пріоритетом для президента України? Чи поновить роботу Департамент спецрозслідувань? Чи буде створено управління прокурорів? Чи вистачить суддів розглянути ці справи за життя потерпілих? Чи побачимо ми вироки? Чи в разі зміни президента справи будуть закриті, а злочини забуті, як сподіваються фігуранти?", – запитала Закревська.

  "Я твердо незадоволений ходом, термінами розслідування справ Майдану!" – відповів президент Порошенко.

  Гарант запевнив, що особисто знав загиблих, а тому це питання для нього "дуже-дуже особисте". Й одразу ж підкреслив, що "не сприймає" бездіяльності прокуратури.

  Порошенко наголосив, що він жодного разу не втручався у діяльність слідчих органів, але пообіцяв, що нікому не дасть можливості "або виводити з-під слідства, або домовлятися зі слідством".

  Окрім того, чинний президент подякував, що "все-таки надії, що справи доведуть до кінця, пов’язані саме зі мною", та запевнив, що "пореформована перша гілка судової влади має винести об’єктивні вироки".

  Наприкінці свого виступу на "Суспільному" президент Порошенко знову нагадав про "ризики", пов’язані з його опонентом Володимиром Зеленським, та повторив свій вираз про "обгортку" під якою в Україну повертаються олігархи, зокрема "пан Коломойський".

  "Російська п’ята колона та керівники з адміністрації президента Російської Федерації координують свої дії з Зеленським", – заявив Петро Порошенко, пославшись на "перехоплення".

  Ще раз підкресливши відсутність досвіду у опонента, Порошенко визнав, що "країна потребує певного оновлення влади".

  "Я твердо наголошую на тому, що під час парламентських виборів ми можемо завести нові сили в парламент, можемо сформувати парламентську коаліцію. Це будуть рішучі реформатори!" – заявив президент Порошенко.

  Нагадаємо, під час дебатів на НСК "Олімпійський" кандидат у президенти та чинний глава держави Петро Порошенко заявив, що жоден з його друзів не причетний до корупції.

  Теги : Порошенко суспільне мовлення дебати Володимир Зеленський Євгенія Закревська президентські вибори 2019
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів