Дебати на "Олімпійському": Аласанія розповів, про що домовилися штаби кандидатів

  18 Квiтня, 2019 10:21
  Сцен на стадіоні під час заходу буде дві, також плануються концерти – у кожного кандидата свої.

  Голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України (НСТУ) Зураб Аласанія розповів подробиці проведення дебатів між кандидатами у президенти Володимиром Зеленським та Петром Порошенком на НСК "Олімпійський" 19 квітня.

  Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

  Аласанія зазначив, що перемовини представників штабів кандидатів щодо дебатів проходили у Міністерстві внутрішніх справ (МВС).

  Глава НСТУ розповів, що кандидатам вдалося дійти згоди щодо того, зокрема, що дебати розпочнуться о 19:00, їм передуватимуть концерти з 16:00.

  Також, за його словами, домовлено, що трибуни ділитимуть упоперек, символіку партій використовувати не будуть, артисти від кандидатів виступатимуть по черзі, сцен буде дві, а квитки поділять навпіл і кожен поширить свої.

  Аласанія також показав попередній план стадіону з розподілом сцен і фан-зон, уточнивши, що він ще не затверджений.

  "Так, очі вас не обманюють: сцен буде дві. Телесигналів буде два. Телетрансляцій, схоже, теж буде дві. Це ще нічого, концертів взагалі планувалось чотири: два до, два після (в кожного кандидата свої)", – зауважив Аласанія.

  Він додав, що консультації про недомовлене буде продовжено в телефонному режимі.

  Нагадаємо, в ніч на 17 квітня кандидат у президенти Володимир Зеленський оголосив про початок розповсюдження квитків на дебати із чинним главою держави і кандидатом на пост президента Петром Порошенком на НСК "Олімпійський" 19 квітня.  

  Невдовзі після цього у штабі Порошенка закликали прихильників заповнювати анкети, оскільки пропуск на стадіон буде за списками та посвідченням особи.

  Теги : Порошенко суспільне мовлення аласанія Петро Порошенко НСК Олімпійський дебати Володимир Зеленський НСТУ президентські вибори 2019
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів