ДБР обшукує фіскалів Волині через завдання збитків державі на 190 млн грн

  9 Липня, 2019 16:00
  Обшуки проходять у будівлі Головного управління Державної фіскальної служби у Волинській області та місцях проживання посадових осіб.

  Державне бюро розслідувань (ДБР) розслідує завдання збитків державі на 190 млн гривень підприємствами-імпортерами транспортних засобів на території Волинської області.

  Обшуки проходять у будівлі Головного управління Державної фіскальної служби у Волинській області та місцях проживання посадових осіб, передає прес-служба ДБР.

  За попередніми підрахунками, діяльність транзитно-конвертаційної групи завдала державі збитків на суму 190 млн гривень.

  Також наголошується, що схема діяла за сприяння та безпосередньої участі посадових осіб Головного управління Державної фіскальної служби у Волинській області.

  Наразі слідчі ДБР проводять 14 санкціонованих обшуків у приміщенні територіального органу ДФС, місцях проживання його посадових осіб. Також обшуки проводяться за адресами діяльності конвертаційних груп, в ході обшуків документується причетність фігурантів справи до протиправної схеми.

  Провадження зареєстровано за 4 статтями Кримінального кодексу (ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів); підробка документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів; використання завідомо підробленого документа; зловживання владою або службовим становищем, що спричинило тяжкі наслідки; службове підроблення, що спричинило тяжкі наслідки).

  Нагадаємо, ДБР підготувало клопотання про арешт всіх активів "Ленінської кузні" у справі проти п'ятого президента України Петра Порошенка.

  Теги : ДФС волинська область ДБР
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів