Данилюк про бронемашину Пашинського: Їздити ризиковано, ідеальна ціль для ворога

  13 Червня, 2019 13:01
  Секретар РНБО закликав нардепа приїхати на цій машині на передову і спробувати протриматися дві хвилини.

  Секретар Ради національної безпеки та оборони (РНБО) Олександр Данилюк розкритикував бронемашини "Варта", які виробляє компанія з оточення народного депутата Сергія Пашинського (фракція "Народний фронт") – "Українська бронетехніка".

  Думку щодо непридатності для використання цих машин Данилюк висловив у себе на сторінці в Facebook після того, як сам протестував "броньовик Пашинського" на Донбасі.

  Як розповів Данилюк, за словами військовослужбовців, їздити на цій машині в зоні бойових дій ризиковано – це ідеальна ціль для ворога. Секретар РНБО запропонував Пашинському самому приїхати на передову на "Варті" і спробувати протриматись більше двох хвилин.

  "Їдемо в бойовій броньованій машині "Варта". Виробник – Сергій Пашинський, дуже відома у нас людина, яка заробляє на армії непогані гроші. Ті, хто її (бронемашину – ред.) використовує, а у цьому випадку – морська піхота, дуже незадоволені цією машиною. І кажуть, що дуже добре було б, якщо Пашинський приїхав би на цій машині на "пєрєдок". Більше двох хвилин він там просто не протримається. Я думаю, що це треба зробити, щоб у Пашинського було краще розуміння, що і для кого він робить", – заявив Данилюк у відео з поїздки.  Нагадаємо, Пашинський через пов’язану фірму таємно отримав від армії 200 млн гривень.

  Теги : РНБО військова техніка сергій пашинський Олександр Данилюк
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів