Facebook Порошенка і "чорну" кампанію проти Зеленського веде одне агентство

  16 Квiтня, 2019 17:47
  На просування "чорного" піару проти опонента чинного президента на п'яти Facebook-пабліках витратили щонайменше 2 млн гривень.

  Наповненням та просуванням політичних пабліків у соцмережі Facebook з "чорним" піаром проти кандидата у президенти Володимира Зеленського займається столичне агентство Postmen, яке при цьому веде сторінки, пов’язані з чинним президентом Петром Порошенком, повідомляє theBabel.

  "Postmen – цифрове агентство, яке з 2013 року займається інтернет-рекламою, відеопродакшеном і розробкою онлайн-стратегій. Серед його клієнтів – великі приватні компанії та МЗС України… У Postmen від офіційних коментарів відмовилися, уточнивши, що, можливо, дадуть відповідь після 21 квітня… Однак, з відкритих джерел відомо, що раніше Postmen уже співпрацював з соратниками Порошенка", – пише видання.

  Зазначається, що загалом мова йде про просування агентством 8 сторінок, які Facebook частіше за інші пропонував у найактивніший період передвиборчої кампанії. А саме: офіційний акаунт Порошенка, 2 пропрезидентські пабліки ("Успішна Україна", "Порошенко2019") та 5 сторінок із "чорним" піаром проти його головних суперників на виборах: Юлії Тимошенко, Анатолія Гриценка та Володимира Зеленського ("Цинічний Бандера", "Міністерство бариг", "Зрада\перемога", "Жовта стрічка", "Бойкот партії регіонів").

  "Після перемоги Зеленського в першому турі "чорні" пабліки працювали виключно проти нього. В аматорських та професійно знятих відео кандидата називали наркоманом і зрадником України", – йдеться у публікації.

  Також повідомляється, що на просування "чорної" кампанії проти Зеленського в 5 групах пішло щонайменше 2 млн гривень, реальна ж вартість може бути приблизно вп'ятеро більшою.

  Раніше повідомлялося, як на каналах проекту "Європейське майбутнє України" у Telegram і Viber, який запустив чинний президент Порошенко, опублікували відео, на якому вантажівка збиває Зеленського.

  Теги : Порошенко facebook піар Володимир Зеленський президентські вибори 2019
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів