Через Порошенка форум видавців у Львові відкриватимуть двічі

  19 Вересня, 2018 18:51
  Львівська ОДА організувала альтернативну церемонію відкриття найбільшого книжкового фестивалю в країні.

  Спеціально для президента Петра Порошенка чиновники Львівської облдержадміністрації провели додаткове урочисте відкриття львівського 25 Book Forum.

  Про це повідомляє Zaxid.net.

  "Організатори львівського 25 Book Forum погодились на проведення двох церемоній урочистого відкриття наймасштабнішого книжкового фестивалю України через візит президента. Фактично церемонію спеціально для президента терміново організували чиновники Львівської ОДА, оскільки організатори форуму ще за кілька тижнів запланували урочисте відкриття на кілька годин пізніше", – йдеться у повідомленні.

  Зокрема, на офіційному сайті форуму йдеться, що організатори запланували урочисте відкриття на 19 годину 19 вересня в приміщенні Львівського національного академічного театру опери і балету.

  У програмі події також вказано,  що на відкритті будуть присутні високі державні посадовці.

  Проте у ЗМІ повідомляють, що у зв’язку з візитом президента відкриття відбудеться двічі.

  Зокрема, Порошенко мав приїхати на форум у Львові у середу о 13:00, але запізнився майже на годину, тому відкриття за його участю почалося близько 13:55.

  При цьому вечірню церемонію відкриття о 19:00 не скасовували.

  Прес-секретар книжкового форуму Марія Кравченко підтвердила ЗМІ, що ще одне офіційне відкриття відбудеться ввечері, як і планувалось.

  Як повідомлялося раніше, 15 вересня в Лісниках під Києвом в елітному кінному клубі Equides відбувся фестиваль Roshen Music Fest, присвячений 22-річчю корпорації Roshen, яка належить президенту Петру Порошенку. На корпоратив, проведений для менеджерів корпорації з України та зарубіжжя, запросили зірку української сцени Монатика, світову знаменитість співачку LP, і італійського виконавця в стилі соул Маріо Біонді.

  Теги : Порошенко львів Львівська ОДА
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів