Це удар під дих: у Зеленського розкритикували закон про обмеження повноважень президента

  26 Квiтня, 2019 08:42
  В разі ухвалення законопроекту "Самопомочі", заявив Разумков, Зеленський не зможе виконати свої передвиборчі обіцянки.

  Законопроект "Про президента", який пропонує ухвалити у парламенті партія "Самопоміч", обмежить можливості новообраного президента виконувати ті обіцянки, які він дав під час виборчої кампанії. 

  Про це заявив політтехнолог новообраного президента Володимира Зеленського Дмитро Разумков в ефірі "Право на владу" на телеканалі 1+1.

  На його думку, закон про президента потрібен, але він повинен бути в рамках чинної Конституції. Той же законопроект, який планують розглянути у парламенті, зауважив Разумков, істотно обмежить прописані у Конституції повноваження президента України.

  За словами політтехнолога, якщо Верховна Рада ухвалить закон "Самопомочі", Зеленський не зможе виконати свої передвиборчі обіцянки.

  "Це удар під дих не тільки Зеленському, а 73% його виборців, які сподіваються, що він виконає всі свої обіцянки", – наголосив Разумков.  У команді Зеленського вважають, що слід ухвалити такий закон, який би не вимагав внесення змін у Конституцію України. Норми, які прописані у документі "Самопомочі", стверджує Разумков, створюють напружену ситуацію і в суспільстві, і в політикумі.

  Раніше повідомлялося, що "Самопоміч" передала команді новообраного президента України Володимира Зеленського свій законопроект "Про Президента", в якому пропонується чітко врегулювати повноваження глави держави й включити частину про імпічмент.

  Теги : Самопоміч Володимир Зеленський імпічмент Дмитро Разумков
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів