Це не вплинуло на роботу НАБУ – Ситник про нічний візит додому до Порошенка

  9 Серпня, 2018 22:51
  Президент має якщо не визначальний, то один із визначальних впливів у Раді, заявив глава НАБУ, коментуючи поїздку.

  Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник запевняє, що його нічний візит додому до президента Петра Порошенка жодним чином не вплинув на роботу очолюваного ним органу.

  Про це він сказав в ефірі Громадського.

  Ситник наголосив, що під час тієї зустрічі вони обговорювали створення Антикорупційного суду. За словами керівника НАБУ, розмова була ініційована Порошенком.

  "Глава держави запросив на розмову і якраз розмова стосувалась Антикорупційного суду. Це суд, який напряму стосується Антикорупційного бюро... Навіть на війні вороги сідають за стіл переговорів. У даному випадку була дискусія спірна", – зазначив Ситник.

  Стосовно ж того, чому це не було публічно, глава НАБУ зазначив, що були й публічні переговори на рівні Адміністрації президента. Прокоментував Ситник і репутаційні наслідки через нічний свій візит до приватного будинку президента.

  "Це не був таємний візит і те, що це може стати відомо – звичайно, я це допускав. Чому стало відомо саме зараз, а це було достатньо давно… Важливо, що на роботу НАБУ це не вплинуло, спитайте будь-якого детектива", – сказав очільник Бюро.

  Ситник додав, що результатом цієї зустрічі стало ухвалення Верховною Радою відповідного закону. "Давайте будемо відверті, що в парламенті президент має якщо не визначальний, то один з визначальних впливів", – зазначив директор НАБУ.

  На запитання ж про те, чи погодиться він знову на зустріч, якщо Порошенко запросить його до себе додому, Ситник відповів: "Мабуть уже ні. Виходячи із такої реакції, мабуть, ні".

  Нагадаємо, журналісти програми "Схеми" зафіксували, як директор НАБУ Артем Ситник 26 квітня відвідував маєток, в якому мешкає президент Петро Порошенко у Козині.

  Теги : Порошенко Артем Ситник Петро Порошенко НАБУ Козин Схеми
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів