БПП, "Народний фронт" та "Самопоміч" приймають гроші від затятих неплатників податків

  15 Липня, 2019 14:18
  НАЗК знайшло порушення у звітах 53 політичних партій, серед яких БПП, "Народний фронт", "Солідарність" і "Самопоміч".

  Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) заявляє, що впливові політичні партії, зокрема "Блок Петра Порошенка" та "Народний фронт", приймали внески від осіб, які ухиляються від сплати податків.

  Повідомлення про це з’явилося на сайті відомства.

  "53 висновки містять інформацію про виявлені порушення порядку подання звіту політичної партії та встановленого порядку надання або отримання внеску на підтримку політичної партії, за що передбачена відповідальність за статтями 212-21, 212-15 КУпАП", – інформує НАЗК.

  Відомо, що порушення виявлено у звітах таких впливових парламентських партій, як "Блок Петра Порошенка", "Солідарність", "Народний фронт", "Радикальна партія", "Батьківщина", "Опозиційна платформа – За життя". Учасники останньої входять до парламентської фракції "Опозиційний блок" у Верховній Раді.

  Зафіксовано порушення політсилами порядку подання звітів партіями та прийняття внесків від злісних неплатників податків, що карається законом. НАЗК вважає, що дані факти є підставою для складання адмінпротоколів. Також дані про порушення виявлено у звітах ще 47-ми партій.

  Нагадаємо, що голова НАЗК Олександр Мангул заробив у червні в 2,5 рази більше окладу за інтенсивність праці та вислугу років.

  Теги : Радикальна партія солідарність Батьківщина БПП Народний Фронт НАЗК Опозиційна платформа – За життя
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів