Богдан заявив, що потрапив під люстрацію несправедливо

  22 Травня, 2019 11:17
  Андрій Богдан нібито спіймав на корупційній схемі одного з авторів закону про люстрацію.

  Голова Адміністрації президента Андрій Богдан заявив, що потрапив під закон "Про очищення влади" несправедливо.

  Про це голова АП розповів в ефірі 112-го.

  "Я потрапив під закон про люстрацію абсолютно несправедливо. Я закрив одну дуже корупційну схему, яка виводила 2 млрд гривень на рік при всіх владах. І автором цієї корупційної схеми при міністерстві юстиції був один із авторів закону про люстрацію", – сказав він.

  Водночас Богдан додав, якщо він і може займати якусь посаду в Україні, то це – глава чи заступник АП, оскільки ці посади "виведені з-під дії закону про люстрацію".

  Крім цього, Богдан назвав закон "Про очищення влади" не професійно прописаним, бо "тисячі порядних людей досі перебувають під дією цього закону".

  До слова, Андрій Богдан потрапив під люстрацію у вересні 2014 року за роботу урядового уповноваженого з питань антикорупційної політики в уряді Азарова 2013 року.

  У 2014 році Богдан потрапив у партійний список БПП на дострокових виборах в Раду, що йому не вдалося. У 2016 році він опинився першим у черзі за списком БПП. Однак коаліція прописала окремий пункт у законі про так звану "партійну диктатуру" – таким чином БПП зміг викреслити Богдана зі свого передвиборчого списку.

  Нагадаємо, Володимир Зеленський призначив свого радника з юридичних питань Андрія Богдана главою Адміністрації президента.

  Теги : люстрація Адміністрація Президента Володимир Зеленський Андрій Богдан
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів