Благодійні фонди Пашинського та Іванчука засівають рекламою округи напередодні виборів

  8 Травня, 2019 14:50
  Активісти зазначають, що проблема з благодійними фондами народних депутатів у тому, що вони не можуть дізнатися бенефіціарів цих організацій.

  Заступники голови фракції "Народний фронт" Сергій Пашинський та Андрій Іванчук активізували свої благодійні фонди напередодні парламентських виборів.

  Про це інформує громадський рух Чесно.

  Фігурант антикорупційних розслідувань Пашинський заснував свій фонд у 2007 році, а регіональні представництва відкрив вже у Коростені, Овручі, Олевську й Лугинах Житомирської області. Президентом фонду є його дружина Руслана Пашинська, що у вересні 2018 року вручала подарунки школам цих міст.

  Ці населені пункти входять до округу №64, від якого нардепом наразі є Володимир Арешонков з "Блоку Петра Порошенка", хоч останнім часом там дедалі частіше з’являється "нарфронтовик".

  За рекламу у Facebook фонд Пашинського заплатив до 1,4 тис. доларів або в межах 37 тис. гривень.

  Сергій Пашинський був народним депутатом і в парламенті V-VII скликань, але завжди проходив лише за списком – спочатку від ВО "Батьківщина", а 2014-го – від "Народного фронту". 

  За 2018 рік Сергій Пашинський задекларував грошових активів приблизно на 13,38 млн гривень.

  Інший заступник голови НФ нардеп Іванчук помітно активізувався в Івано-Франківській області в межах округу №88 – Коломиї, Коломийському і Городенківському районах.

  Округ №88 належав раніше нардепу від НФ, а нині – позафракційному Юрію Тимошенку. Тепер субвенції на ці райони допомагає виділяти Іванчук, про що свідчать численні проплачені реклами в ЗМІ.

  Сам Іванчук теж постійно розповідає про свої досягнення у соцмережі – обладнання для лікарень, відкриття оновленого відділення меддопомоги, комп'ютеризацію шкіл тощо.

  В Іванчука, як і в Пашинського, є свій благодійний фонд "Покуття", хоч самий фонд у річній декларації нардепа не згадується. Засновано його ще в 2015 році.

  Таргетовану на Івано-Франківську область рекламу має й фонд "Покуття". Два дописи, для котрих реклама була активною на початку квітня, стосувалися розіграшу планшета для автора найкращого фото, зробленого біля фонтана в Коломиї. На ці два пости витратили до 200 доларів.

  За 2018 рік Іванчук задекларував грошових активів на 53,45 млн гривень. Серед видатків є й кошти на благодійну допомогу – майже 439 тис. гривень.

  Іванчук був нардепом ВРУ VII-VIII скликань, але обирався тільки за партійним списком.

  Активісти зазначають, що проблема з благодійними фондами народних депутатів полягає в тому, що вони не можемо дізнатися бенефіціарів цих організацій.

  Нагадаємо, благодійний фонд Пашинського роздає продуктові набори напередодні Великодніх свят.

  Теги : сергій пашинський Народний Фронт парламентські вибори агітація андрій іванчук мажоритарники
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів