"Батьківщину" продовжують перевіряти через 7 млн грн пожертв від "фантомів" – Гнап

  4 Липня, 2018 09:42
  За словами журналіста, частину людей, які робили пожертви на діяльність партії, неможливо знайти.

  Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) перевіряє партію ВО "Батьківщина" у зв'язку з тим, що 300 осіб, які робили пожертви на діяльність політсили, виявилися бездомними.

  Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив журналіст Дмитро Гнап, в бесіді з народним депутатом України від "Батьківщини" Сергієм Власенком.

  "Яким чином фінансується передвиборна кампанія партії "Батьківщина"? Це ключове питання, адже хто платить, той і замовляє музику", – звернувся Гнап до Власенка.

  Нардеп відповів, що "Батьківщина" використовує свої і "залучені кошти": "Це абсолютно прозорий механізм, який відображається в партійних деклараціях. Ми кожен квартал здаємо такі декларації".  За словами ж журналіста, він переглянув декларацію "Батьківщини" за 2017 рік та звіт руху "Чесно", де йшлося про благодійні внески на партійну діяльність і перевірку НАЗК з цього приводу. Власенко визнав, що перевірка дійсно була, але "закінчилася нічим", і за її результатами "ніяких санкцій" на політичну силу не накладали. У відповідь журналіст заявив, що, за його інформацією, перевірка ще триває.

  "Причиною перевірки нібито стало те, що частина – близько 300 – людей, які робили пожертви, виявилися бездомними, їх неможливо знайти за їх домашніми адресами. На 7 мільйонів гривень були зроблені пожертви, які неможливо відстежити. Вони фактично були зроблені "фантомами". Тобто кошти були фактично "легалізовані", і НАЗК цим займалося", – підкреслив Гнап.

  Відомо, що в березні 2017 року НАЗК провело позапланову перевірку партії "Батьківщина", в ході якої були виявлені невідповідності в фінансовому звіті політсили.

  Нагадаємо, журналіст Дмитро Гнап і народний депутат Мустафа Найєм мають намір створити спільний політичний проект.

  Теги : Батьківщина Сергій Власенко Дмитро Гнап
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів