Банкова готує українців до амністії жителів Донбасу – політолог

  12 Лютого, 2018 12:26
  Банкова продовжує роботу над громадською думкою, щоб можна було виконувати вказівки Вашингтона по "Мінську".

  Політолог Дмитро Корнійчук заявив, що Адміністрація президента готує українців до прийняття закону про амністію жителів Донбасу.

  Банкова продовжує роботу над громадською думкою за допомогою соцопитувань, пише політолог на Facebook.

  Корнійчук нагадав, що раніше проходило соціальне опитування родичів загиблих військових під час конфлікту на Донбасі. Відповідно до його результатів, 56% вважають збройний конфлікт в Україні війною з Росією. Водночас 19% називають протистояння в Донбасі збройним конфліктом з прихильниками терористичних організацій "ДНР" і "ЛНР", які підтримує Росія. І тільки 4% війну в Донбасі назвали громадянською.

  "Банкова продовжує роботу над громадською думкою за допомогою соцопитувань, щоб можна було виконувати вказівки Вашингтона по "Мінську". Таким чином, влада активно готує суспільство до того, що можна приймати закон про амністію. І ті люди, яких будуть амністувати – це крапля в морі "величезної російської армії", - пояснив політолог.

  На думку Корнійчука, Адміністрація президента застосувала правильний підхід з точки зору політтехнологій для того, щоб пояснити суспільству амністію жителів Донбасу.

  "Питання тільки в тому, як влада потім покаже українцям, що російської армії вже немає на Донбасі? Втім, думаю, Вашингтон з Москвою придумають якесь шоу", – резюмував політолог.

  Нагадаємо, журналісти ТСН провели розслідування, в результаті якого виявили, що оточення президента Петра Порошенка підтримує товарно-грошові відносини з бізнесменом Сергієм Курченко.

  Теги : Адміністрація Президента війна на донбасі Дмитро Корнійчук
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів