Бахматюк назвав Гонтареву другою загрозою після агресії Росії

  15 Квiтня, 2019 17:57
  Олег Бахматюк вважає, що закриття банків стало найбільшою помилкою в економічній політиці держави за той період.

  Власник групи компаній "Укрлендфармінг" Олег Бахматюк заявив, що масове закриття комерційних банків завдало сильної шкоди економіці країни.

  Про це Бахматюк повідомив у інтерв'ю журналісту Дмитру Гордону, зазначивши, що закриття банків стало найбільшою помилкою в економічній політиці держави за той період.

  "Я вважаю, що оцінку банкопаду скоро дадуть. Думаю, це сама безглузда річ, яка була зроблена в економічному плані на території України", – розповів власник групи компаній "Укрлендфармінг".

  Крім того, Бахматюк повідомив, що тоді в Україні не було передумов для здійснення масового закриття комерційних банків. Також він додав, що його банки "Фінансова ініціатива" і "Ві Ей Бі" в 2014-15 рр. були безпідставно закриті за наполяганням особисто Валерії Гонтаревої.

  "У нас з нею особистісний конфлікт. Це правда. Вона зуміла мене посварити з усіма силовими структурами і тут, і за кордоном. Але я цього не боюся говорити. Мій банк "Фінансова ініціатива" поклали – це був чистий каприз Гонтаревої. І банк міг жити до сьогоднішнього дня", – підкреслив власник групи компаній "Укрлендфармінг".  Нагадаємо, Генеральна прокуратура спростовує інформацію про повідомлення підозр колишньому главі Адміністрації президента Борису Ложкіну, заступнику глави Адміністрації Олексію Філатову та екс-главі Нацбанку Валерії Гонтарєвій у причетності до злочинів бізнесмена Сергія Курченка.

  Теги : гонтарева бахматюк
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів