Аваков та Турчинов загнали Порошенка у рамки "неадекватного диктатора" – політолог

  31 Травня, 2017 15:24
  На думку Корнійчука, останнім часом більшість дій президента викликана відчуттям страху.

  Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов за допомогою підконтрольних радикалів загнали президента Петра Порошенка у рамки "неадекватного диктатора".  

  Про це політолог Дмитро Корнійчук написав на Facebook.

  "А я б відзначив, як Турчинов-Аваков продовжують майстерно за допомогою підконтрольних радикалів тримати Порошенка в стані істерики і страху. І поки все йде за планом. Президент робить помилку за помилкою. І вже загнаний в рамки "неадекватного диктатора". Як в очах Заходу, так і країни", – заявив політолог.

  Корнійчук зазначив, що нещодавнє заволодіння радикалами будівлею Львівської обласної ради та заява голови "Національного корпусу" Андрія Білецького продовжити захоплення адміністративних будівель та обласних рад розраховані саме на істерику Порошенка. На його думку, останнім часом більшість дій президента викликана відчуттям страху.

  "Наприклад, ми ж розуміємо, від кого за металевою сіткою ховався в Одесі Порошенко. Йому вистачило того, що він ледь забрав ноги від радикалів Авакова у Биківні. Та й не забув, як радикали ходили до його дому", – додав політолог. 

  Слід зазначити, що вчора, 30 травня, націоналісти організували мітинг під стінами Львівської облради, після чого пішли штурмом вимагаючи підписати закон про амністію воїнів АТО.

  Нагадаємо, народний депутат Андрій Білецький заявив, що "Національний корпус" після штурму Львівської облради буде штурмувати облради і в інших регіонах України.

  Теги : Арсен Аваков білецький Олександр Турчинов Петро Порошенко Радикальні праві сили Дмитро Корнійчук
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів