Аваков об’єднався з екс-беркутівцями для придушення акцій протесту — волонтер

  18 Квiтня, 2017 16:56
  У діяльності МВС нічого не змінилося з часів Януковича.

  Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков формує навколо себе силове крило, до складу якого увійшли колишні правоохоронці часів президента-втікача Віктора Януковича, у тому числі екс-беркутівці.

  Про це повідомив у ексклюзивному коментарі волонтер Роман Донік, передає "Гордон".

  "Аваков формує силове крило, йому потрібні віддані люди. І що більше вони заплямовані, то йому вигідніше. Тому що невідомо, проти кого він їх завтра буде виряджати. Це особисто його політика", — заявив волонтер.

  За словами Доніка, міністр внутрішніх справ вибудовує свою владу, спираючись на колишніх беркутівців та інших екс-співробітників правоохоронних органів. Необхідність у цих кадрах пояснюється їхнім досвідом у придушенні народних протестів. Крім того, на колишніх правоохоронців є багато компромату, який допоможе використовувати їх для здійснення "брудних" справ. Він зазначив, що у МВС нічого не змінилося з часів Януковича, крім створення "декоративної" поліції.

  "Чому екс-беркутівці змогли втекти до РФ? Цим питанням просто ніхто не займається. В управліннях та керівництві МВС ті самі люди, які на Майдані були проти нас і прекрасно себе почували за Януковича. Те саме відбувається і в судовій системі", – підкреслив волонтер.

  На його думку, Аваков не буде карати екс-беркутівців через те, що вони можуть бути йому потрібні для придушення акцій протесту. 

  Нагадаємо, у Києві під час проведення акції з вимогою звільнення полковника поліції Юрія Голубана під будівлею Міністерства внутрішніх справ спецназ затримав 5 осіб, серед яких були учасники АТО.

  Теги : МВС Арсен Аваков Янукович поліція беркут акції протесту Роман Доник
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів