Аваков купив віллу майже за один мільйон євро в Італії

  28 Лютого, 2018 11:06
  Площа будинку на узбережжі Середземного моря становить 566 метрів.

  Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков в 2017 році став власником вілли на узбережжі Середземного моря в Італії вартістю близько 774 тис. євро. Площа вілли, в якій 26 кімнат, становить 566 метрів, повідомляють Наші гроші.

  Журналісти подивилися на будинок Авакова через Google Maps і побачили на цьому місці будинок з басейном.

  Слід відзначити, що власником нерухомості на узбережжі Італії міністр внутрішніх справ став через фірму "Avitalia S.R.L", яка поглинула іншу італійську фірму "Ferdico S.R.L". Остання отримала право власності на віллу в регіоні Лаціо, провінція Латина.

  В один час главою "Ferdico S.R.L" була Ірина Кужель, а членами ради директорів – Наталя Козлова і Вадим Омельченко, які є співзасновниками громадської організації "Інститут Горшеніна". При злитті з компанією "Avitalia S.R.L" статутний капітал зазначеної фірми становив 30 тис. євро. З цього можна зробити висновок, що Аваков став власником вілли вартістю у 774 тис. євро всього за 30 тис. євро.

  Нагадаємо, Глава МВС Арсен Аваков задекларував 1,082 млн гривень загального доходу за 2017 рік, тоді як дохід його дружини склав 56,976 млн гривень – відповідні дані він вніс в свою щорічну е-декларацію.

  Теги : МВС Арсен Аваков Італія
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів