Антикорупційний суд має запрацювати цього тижня – Порошенко

  9 Квiтня, 2019 07:43
  За словами гаранта, конкурс на посади суддів "був проведений блискуче за участі ради міжнародних експертів та визнаний у всьому світі".

  Президент Петро Порошенко заявив, що Вищий антикорупційний суд України вже днями має розпочати свою роботу.

  Про це він повідомив в ефірі на телеканалі ICTV, передає прес-служба глави держави.

  "Цього тижня має бути підписаний мій указ і ми маємо запустити Антикорупційний суд", – запевнив Порошенко.

  За його словами, конкурс на посади суддів Антикорупційного суду "був проведений блискуче за участі ради міжнародних експертів та визнаний у всьому світі".

  "Найкращі судді, науковці, адвокати, які є гарантом того, що країна кардинально зміниться", – зазначив Порошенко

  Глава держави також додав, що початок роботи Антикорупційного суду – це є "реалізація того, що записано в Конституції щодо членства України в ЄС та НАТО", як і кроки із захисту активістів, які мають право на протест.

  "І ніхто не має позбавити їх цього права, бо головне наше досягнення – це самі вибори, які визнані світом як найдемократичніші за весь час існування нашої держави. Подивіться, що відбувається у нашого північного сусіда – там виборів взагалі немає, а сьогодні, в цей день, в ці два тижні все залежить абсолютно від вас", – заявив Порошенко.

  Як повідомлялося раніше, із 35 кандидатів, яких Вища рада правосуддя (ВРП) рекомендує президентові Петру Порошенку призначити на посади у Вищому антикорупційному суді, 7 фіналістів раніше визнали "недоброчесними".

  Теги : НАТО вибори ЄС Петро Порошенко Антикорупційний суд
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів