Американський інвестор Зеленському: інвестицій тут не буде

  12 Червня, 2019 12:06
  Власник Житомирської кондитерської фабрики публічно звернувся до Володимира Зеленського.

  Допоки президент Володимир Зеленський не доведе, що в Україні повністю гарантована недоторканість приватної власності, марно очікувати іноземних інвестицій.

  Про це заявив американський інвестор Ігор Бойко у своєму публічному зверненні до президента.

  У відео, яке власник Житомирської кондитерської фабрики "ЖЛ" виклав на своїй сторінці у Facebook, він нагадав, що його приватну власність було незаконно захоплено за негласним наказом екс-президента Петра Порошенка. Наказ про рейдерське захоплення виконали нардеп Сергій Пашинський, міністр внутрішніх справ Арсен Аваков та міністр юстиції Павло Петренко.

  Звертаючись до президента Зеленського, американський інвестор просить забезпечити чесне розслідування розбійного нападу та захоплення його кондитерської фабрики. Справу про захоплення підприємства у 2016 відкрило Національне антикорупційне бюро України (НАБУ). Але після виклику на допит тодішнього заступника міністра юстиції Павла Мороза, Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) неочікувано змінила підслідність і передала справу до Головного слідчого управління Нацполіції.

  Фактично справу передали у відомство, яким керує один з фігурантів захоплення – глава МВС Арсен Аваков. "Холодницький просто продав цю справу Пашинському і Авакову. Передав у Нацполіцію де її поховали, вона лежить і ніхто її не розслідує вже 3 роки", – прокоментував ситуацію Ігор Бойко.

  "При режимі Порошенка у мене силою забрали мою приватну власність, мене побили, кинули до СІЗО і знущалися наді мною. Поки винні в цьому не будуть покарані, жоден іноземний інвестор не повірить, що Україна – безпечне місце для його грошей і життя", – звернувся до Зеленського інвестор.

  Бойко наголосив, що як бізнесмен, він не вірить словам і обіцянкам і чекає конкретних дій, так само, як інші іноземні інвестори.  Нагадаємо, на початку 2016 року власність Ігоря Бойка Житомирську кондитерську фабрику "ЖЛ", вартість якої оцінили в 100 млн доларів, було захоплено спецназом поліції. Американський бізнесмен вважає такі дії незаконною експропріацією приватної власності та подав позов до Міжнародного комерційного арбітражу у Гаазі.

  Теги : МВС Порошенко Арсен Аваков Павло Петренко поліція сергій пашинський Національне антикорупційне бюро НАБУ рейдерське захоплення спеціалізована антикорупційна прокуратура «ЖЛ» Назар Холодницький Житомирська кондитерська фабрика Володимир Зеленський САП
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів