Афери в енергетиці: Соратник Порошенка передумав та скасував обіцяне інтерв'ю

  1 Квiтня, 2019 18:03
  "Зустрінемося в європейському суді", – заявив нардеп журналістам.

  Соратник чинного президента Петра Порошенка та народний депутат Ігор Кононенко (фракція "Блок Петра Порошенка") відмовився від обіцяного інтерв'ю журналістам програми "Схеми", повідомляє Радіо Свобода.

  Зазначається, що в прес-службі депутата зазначили: "У передвиборчому штабі Ігор Кононенко дуже чітко відповів вашому журналісту: "Зустрінемося в європейському суді".

  Раніше Кононенко запрошував журналістів "Схем" на інтерв’ю на наступний після виходу розслідування тиждень: "до середи включно".

  Так, "Схеми" планували запитати, у тому числі, чи використовував Кононенко своє становище і наближеність до президента для встановлення лояльного керівництва на обленерго з державною часткою в обмін на фінансову винагороду, а також чи сприяв він бізнесменам Ігорю і Григорію Суркісам та екс-голові правління ПрАТ "ХК "Енергомережа" Дмитру Крючкову у виведенні грошей з обленерго.

  Нагадаємо, 28 березня журналісти програми "Схеми" опублікували записи телефонних розмов бізнесмена Дмитра Крючкова, братів Суркісів та найближчого соратника президента Петра Порошенка Ігоря Кононенка, які свідчать про причетність останнього до афер в енергетиці.

  Теги : Порошенко БПП енергетика Григорій Суркіс Ігор Кононенко афера Ігор Суркіс
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів