Афери в енергетиці: екс-нардеп каже, що до 75% доходів віддавав людині Порошенка

  29 Березня, 2019 16:11
  Основним же отримувачем, переконаний екс-депутат Крючков, є чинний президент.

  Підозрюваний у розкраданні коштів колишній депутат і бізнесмен Дмитро Крючков стверджує, що найближче оточення президента Петра Порошенка курувало оборудки в енергетичному комплексі й отримувало від цього значну частину прибутку.

  Про це Крючков повідомив у листі журналістам програми "Схеми", котрого він написав із німецької в’язниці, де перебуває під екстрадиційним арештом.

  Так, Національне антикорупційне бюро (НАБУ) підозрює Крючкова в тому, що він разом з іншими особами розкрадав через компанію "Енергомережа" кошти "Запоріжжяобленерго", понад 60% акцій якого належать державі.

  До оборудок, стверджують журналісти, був безпосередньо причетний колишній бізнес-партнер президента Петра Порошенка, перший заступник голови фракції БПП Ігор Кононенко. Нардеп, ймовірно, представляв інтереси Порошенка.

  "Кононенко виконував ту частину домовленостей, яка була зоною відповідальності сторони Порошенко-Кононенко… Вони, згідно з домовленостями, отримали від 50% до 75% доходів від бізнесу, який був предметом домовленостей", – розповів Крючков.

  Домовленості, уточнив екс-депутат, були з ними, зокрема, щодо "Енергомережі", "Харків-", "Миколаїв-", "Запоріжжя-", "Черкаси-", "Хмельницькобленерго", "Центренерго", ОПЗ, Одеської, Миколаївської та інших ТЕЦ і компаній.

  "Не розглядайте Кононенка як самостійну "бізнес-одиницю". Він ухвалює тільки локальні рішення, але до принципових домовленостей він не допущений... Основним реципієнтом (отримувачем) доходів, безумовно, є Порошенко", – наголосив Крючков.

  Нагадаємо, раніше журналісти програми "Схеми" оприлюднили розслідування про причетність оточення президента Петра Порошенка до афер в енергетиці.

  Теги : Порошенко енергетика Петро Порошенко Ігор Кононенко Схеми
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів