Абромавічус очолив наглядову раду "Укроборонпрому"

  11 Липня, 2019 16:08
  Крім того, Айварас Абромавічус очолить тендерний комітет з проведення міжнародного аудиту держконцерну.

  Екс-міністр економічного розвитку України Айварас Абромавічус обраний головою наглядової ради держконцерну "Укроборонпром".

  Крім того, Абромавічус очолить тендерний комітет з проведення міжнародного аудиту, повідомили в прес-службі держконцерну.

  За його словами, за останні кілька років "Укроборонпром" зробив кілька успішних кроків у сфері реформування.

  "Але в той же час деякі інші українські державні компанії зробили більше. Тому у нас є багато завдань, які ми повинні виконати якнайшвидше. І одна з найбільш пріоритетних з них – проведення аудиту "Укроборонпрому", – зазначив новий глава наглядової ради держконцерну.

  Абромавічус зазначив, що держконцерн вирішив провести міжнародний аудит фінансової діяльності всіх підприємств концерну тільки за 2018-2019 роки через обмежених коштів.

  "Ми очікуємо, що вже у вересні буде обраний переможець торгів, який почне аудит "Укроборонпрому". За нашими оцінками, він триватиме 6-9 місяців... Водночас ми не можемо провести аудит, який охопить більший період. По-перше, якщо взяти для аналізу період з 2014 року, не кажучи вже про період з 2011 року, то результатів цього аудиту доведеться чекати роками. По-друге, виділених урядом 32,5 млн гривень на це просто не вистачає", – розповів новий глава наглядової ради держконцерну.

  Як відомо, президент Володимир Зеленський 9 липня ввів до складу наглядової ради концерну "Укроборонпром" Давида Арахамію і Андрія Загороднюка за згодою.

  Теги : Укроборонпром Айварас Абромавічус
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів