37% від усіх активів кандидатів у президенти належать Порошенку

  28 Лютого, 2019 18:15
  13 кандидатів, за аналізом активістів, узагалі не мали достатніх коштів, аби внести заставу для участі у виборах.

  Грошові статки усіх 44 кандидатів у президенти склали 2,23 мільярда гривень, 34% від цієї суми належать Петру Порошенку (828,18 млн гривень).

  Про це інформує рух Чесно.

  Активісти пояснюють, що вони проаналізували декларації претендентів на головну посаду держави за 2017 рік, оскільки фінансові звіти за минулий рік ще не подавались.

  На другому місці за кількістю активів – нардеп-мажоритарник Юрій Дерев’янко (445,4 млн гривень), його висунула партія "Воля".

  Найбільший дохід у 2017 році отримав Олег Ляшко – продав нерухомості на понад 16 млн гривень. Порошенко ж заробив на 4 млн гривень менше.

  Серед жінок найзаможнішою виявилась депутатка Ольга Богомолець – доходи за 2017 рік сягали 8,32 млн гривень.

  А ось лідерка ВО "Батьківщина" Юлія Тимошенко своїм фінансовим успіхом завдячує переважно чоловікові.

  Найменші статки у журналістки Юлії Литвиненко – вона не веде активної агітації на вулицях, однак має хорошу активність у соцмережах.

  Активісти наголошують, що за підсумками 2017 року 13 кандидатів не мали достатніх коштів, аби внести заставу у 2,5 млн гривень для участі у виборах – Роман Безсмертний, Руслан Кошулинський, Дмитро Гнап тощо.

  Жодних активів не зареєстрували Сергій Каплін, Юрій Тимошенко, Олександр Ващенко і Василь Журавльов.

  Нагадаємо, Служба безпеки України під час обшуків регіональних офісів штабів кандидата в президенти Юлії Тимошенко виявила "бюджет піраміди" з підкупу виборців на мільярди гривень.

  Теги : Порошенко вибори активи громадський рух "Чесно"
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів