Заступника Луценка звинуватили у втраті понад 5 млрд грн держкоштів

  6 Березня, 2017 15:40
  Активісти та народні депутати звинувачують трьох генеральних прокурорів та Порошенка у "злитті" справи Іванющенка.

  За підрахунками громадських  активістів, ціна знятих санкцій Євросоюзом з соратника Януковича Юрія Іванющенка складає 5,4 млрд гривень.

  Про це повідомили у громадській організації "Центр протидії корупції".

  Відповідно до звіту начальника спецрозслідувань ГПУ Юрія Горбатюка, рік тому було заарештовано 1,8 млн швейцарських франків, $30 млн у Латвії, $575 тис. у Монако. За даними "Центру протидії корупції" правоохоронці в Швейцарії та Монако сумарно арештували значно більше – близько 200 млн доларів на рахунках компаній Іванющенка.

  Активісти заявили, що після зняття санкцій можливість повернути зазначені гроші в бюджет України назавжди втрачена. У втраті 5,4 млрд гривень вони звинуватили керівництво ГПУ, а саме заступника генерального прокурора Юрія Луценка Юрія Столярчука.

  "Три роки, поки тривало слідство, правоохоронці нічого не розслідували. Керував цим Столярчук, незмінний зам Шокіна та Луценка. За  рік під його керівництвом у справі Іванющенко провели аж одну процесуальну дію – допитали юриста ЦПК, який підготував заяву про злочин. Це стало підставою для адвокатів Іванющенка звертатися до суду і вони його виграли – суд змусив ГПУ закрити справу", – пояснили активісти.

  За словами активістів, ГПУ відкрила провадження по Іванющенку лише після їхніх заяв про злочини соратника Януковича.

  Нагадаємо, Європейський Союз скасує санкції, які були запроваджені проти колишнього народного депутата від Партії регіонів Юрія Іванющенка, також відомого як Юра Єнакіївський.

  Теги : корупція ГПУ санкції Євросоюз Юрій Іванющенко центр протидії корупції Юрій Столярчук «сім'я» Януковича
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів