Ввезення "євроблях" подешевшає (порівняльна таблиця)

  20 Червня, 2018 14:40
  Рада має намір здешевити розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією.

  На розгляді у Верховній Раді наразі перебувають два законопроекти, які спрощують і здешевлюють порядок легального розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією.

  Видання Politeka опублікувало порівняльну таблицю цін на розмитнення, які діятимуть у разі прийняття відповідного законопроекту.

  Згідно з єдиною формулою розрахунку акцизного збору для легкових автомобілів, яку пропонується встановити, ставки акцизного збору на ввезення уживаних легкових автомобілів (без урахування тимчасових пільг) у євро виглядатимуть так:

   

  Акцизний податок для ввезених в Україну авто з бензиновим двигуном буде 50 євро, для авто на дизелі – 75 євро. До базових ставок будуть застосовані коефіцієнти двигуна та віку. Показник об'єму двигуна буде ділитися на 1000. 

  Однак з урахуванням пільгових акцизів, які діють на ввезення уживаних  автомобілів до 31 грудня, дешевше можна буде ввозити лише деякі автомобілі. 

  Наприклад, за 2-літровий дизель 2008 року випуску доведеться сплатити в бюджет 1,5 тис. євро акцизного збору, в той час як зараз сума становить трохи більше 600 євро.

  Нові ініціативи встановлюють жорсткі правила ввезення автомобілів з іноземною реєстрацією з метою перекрити популярні схеми транзитного та тимчасового ввезення. Також передбачені величезні штрафи за "евробляхи" і обов'язкова реєстрація таких автомобілів.

  Законопроект наділяє поліцію правом зупиняти єврономери для перевірки дотримання митних правил, а митники зможуть штрафувати власників таких авто заочно.

  Нагадаємо, Одеська митниця оштрафувала на 3 млн гривень місцеву жительку за порушення умов транзиту авто територією України.

  Теги : Верховна Рада законопроект розмитнення єврономери
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів