Від Гройсмана вимагають припинити нищити бізнес

  16 Травня, 2018 15:50
  Підприємці закликають прем’єра вплинути на главу Мінфіну Данилюка, який є "гальмом реформ".

  Підприємці прийшли під Кабінет міністрів України та вимагають від прем’єр-міністра Володимира Гройсмана припинити блокування роботи десятої частини підприємств.

  Про це повідомляє кореспондент інтернет-видання UA1.

  Зокрема, представники малого та середнього бізнесу, а також громадські організації вимагають від прем’єра вплинути на міністра фінансів Олександра Данилюка, аби той скасував електронну систему блокування податкових накладних.

  Координатор громадської ініціативи "B2F:Бізнес за майбутнє" Ліна Клєбанова зазначила, що ставлення Кабміну до малого та середнього бізнесу є показовим.

  "Це не тільки блокування податкових накладних, це і тиск на підприємництво, і підняття мінімальної заробітної плати без прив’язки до реальної економічної ситуації. Поновлені перевірки, ще 21 орган може кошмарити бізнес. У нас 43% бюджету розподіляється органами державної влади і йде в кишені Косюків, Бахматюків та інших панів, які мають лобінг у Верховній Раді", – сказала Клєбанова, назвавши Данилюка гальмом реформ.

  За її словами, у Кабміні вже немає до кого звертатись і з ким говорити. Тому підприємці закликають президента Петра Порошенка подати до Верховної Ради законопроект про податок на виведений капітал.

  "Ви або станете людиною, яка зробить в Україні економічний безвіз, або бізнес від вас просто відвернеться. Це навіть не обговорюється", – наголосила Клєбанова.

  До підприємців вийшов представник Кабміну, котрий прийняв їхнє звернення до Гройсмана й запросив частину із них на обговорення.

  Раніше повідомлялося, що кожне десяте підприємство в Україні не може повноцінно працювати через антипідприємницьку політику чинної влади.

  Теги : Мінфін бізнес підприємці Кабмін Олександр Данилюк Володимир Гройсман
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів