В Україні можуть зрости ціни через трудову міграцію

  3 Серпня, 2018 15:59
  Уже зараз підприємці відзначають брак кваліфікованих кадрів, який в першу чергу пов'язаний з виїздом українців до Польщі.

  У Національному банку України заявили, що в країні через трудову міграцію може прискориться зростання цін і сповільниться економічне зростання.

  Уже зараз підприємці відзначають брак кваліфікованих кадрів, який в першу чергу пов'язаний з виїздом українців в Польщі та інших країн, говориться в інфляційному звіті НБУ, який опинився у розпорядженні Обозревателя.

  У регуляторі відзначили, що один з основних ризиків базового сценарію – продовження відтоку робочої сили з України. Це буде високими темпами створювати подальше підвищення диспропорцій між попитом і пропозицією на ринку праці.

  У НБУ повідомили, що за даними обласних служб зайнятості в Польщі, майже 50% трудових мігрантів з України подали в 2017 році заяви на працевлаштування в будівництві, промисловості, сільському господарстві, транспорті та зв'язку. Саме в цих видах діяльності найбільше відчуваються проблеми.

  Нагадаємо, в разі неотримання траншу від Міжнародного валютного фонду і падіння цін на метал курс долара в кінці 2018 року становитиме 40,8 гривень.

  Теги : Польща нбу інфляція трудова міграція
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів