УЗ хоче поділити пасажирські потяги на класи і підвищити вартість проїзду

  13 Березня, 2019 16:31
  Мета – баланс між економічною складовою та доступністю для клієнтів.

  В "Укрзалізниці" розробляють нові тарифи в залежності від класу вагона та рівня комфорту і послуг.

  Як повідомляє прес-служба компанії, УЗ працює над удосконаленням системи зміни тарифів на пасажирські перевезення. Мета – баланс між економічною складовою та доступністю для клієнтів.

  "Питання – як це зробити у відповідності з економічними реаліями, як не зачепити незахищені верстви населення і яким чином урівноважити якість і вартість перевезень", – підкреслив очільник УЗ Євгеній Кравцов.

  Для цього в компанії пропонують розділити пасажирські потяги на класи за рівнем комфорту та послуг, із різним підходом до встановлення тарифів.

  "Це треба для того, щоб "Укрзалізниця" могла встановити економічно обґрунтовані ціни у поїздах з високим рівнем комфорту УЗ", – пояснює Кравцов.

  Зокрема, Кравцов зауважив, що передбачено три класи поїздів – "комфорт", "стандарт" та "економ", які, у свою чергу, теж будуть поділені за рівнем сервісу і відповідної вартості.

  Наприклад, для люксових перевезень тариф буде встановлений на рівні економічно мотивованого, зазначають в компанії.

  "Ми на фінальній стадії введення класів. Сподіваємося, протягом кількох тижнів, а то і днів це питання вирішимо", – резюмував Кравцов.

  Нагадаємо, детективи НАБУ в аеропорту "Бориспіль" затримали помічника нардепа і екс-першого заступника керівника Філії "Центр забезпечення виробництва" ПАТ "Укрзалізниця" за підозрою у розкраданні коштів.

  Теги : тарифи укрзалізниця перевезення Євген Кравцов
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів