"Укрзалізниця" обіцяє зменшити пасажирські перевезення, якщо уряд не знизить податки

  31 Липня, 2019 14:56
  "Укрзалізниця" може втратити до 3 млрд гривень, заявив Андрій Рязанцев.

  Компанія "Укрзалізниця" зменшить обсяги пасажирських перевезень, якщо уряд не погодить зміни в Податковому кодексі щодо зменшення ставки податку на землю для компанії.

  Про це йдеться у заяві директора з розвитку бізнесу "Укрзалізниці" Андрія Рязанцева.

  Під час голосування бюджету на 2019 року внесли зміни до Податкового кодексу, відповідно до яких "підприємство додатково обтяжили податком у сумі 3 мільярди гривень".

  "ДФС, Мінфін, Мінагрополітики, Мінекономрозвитку, Мінрегіон, Мін'юст з різних причин вирішили відправити на доопрацювання проект закону про зміни в Податковому кодексі щодо повернення коефіцієнта 0,25 при оподаткуванні земель залізничного транспорту, який розробила УЗ. Ініціативу "Укрзалізниці" підтримало лише Міністерство інфраструктури", – заявив він.

  Через втрати "Укрзалізниця" зменшить обсяг пасажирських перевезень.

  "До чого призведуть додаткові витрати "Укрзалізниці" в 3 млрд грн на рік? По-перше, підприємство буде змушене переглянути обсяги пасажирських перевезень у бік зменшення. Також будемо змушені активізувати роботу зі скорочення малоефективної інфраструктури, незважаючи на те, що в більшості випадків вона несе на собі соціально-економічне навантаження в депресивних регіонах", – заявив Рязанцев.

  Нагадаємо, "Укрзалізниця" звинуватила розробника онлайн-системи продажу квитків компанію "Уніт" в тому, що розробник незаконно отримав близько 51,2 млн гривень.

  Теги : уряд укрзалізниця податки
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів