"Укртелеком" програв справу "Ощадбанку" на 1,5 млрд грн

  25 Липня, 2019 11:59
  У 2017 року з метою уникнення виконання зобов’язань за договором (сплати банку більше 1 млрд грн) "Укртелеком" подав до суду.

  "Ощадбанк" відстояв у Верховному Суді свою позицію у спорі з "Укртелекомом" щодо розірвання договору купівлі-продажу облігацій, заборгованість за якими становить майже 1,5 млрд грн.

  Про це повідомляє прес-служба банку у четвер, 25 липня.

  Верховний суд прийняв відповідне рішення у вівторок, 23 липня.

  "Верховний Суд задовольнив касаційну скаргу "Ощадбанку" на рішення Господарського суду м. Києва від 27.09.2018 та постанову Північного апеляційного господарського суду від 18.02.2019 та скасував рішення судів першої та апеляційної інстанцій про розірвання договору купівлі-продажу облігацій (емітентом яких є ТОВ "ЕСУ" – мажоритарний акціонер Укртелекому), укладеного між "Ощадбанком" та "Укртелекомом"", – сказано у повідомленні.

  Верховним Судом України нарешті було поставлено остаточну крапку в судовому спорі, що тривав майже два роки та завдяки якому Укртелекому вдавалось уникати сплати боргу, зазначили в Ощадбанку.

  Як відомо, у 2015 році між "Укртелекомом" та "Ощадбанком" було укладено договір, згідно з яким банк зобов’язався передати у власність Укртелекому, а останній зобов’язався не пізніше 15.03.2017 прийняти та оплатити облігації ТОВ "ЕСУ" (власник контрольного пакета акцій Укртелекому) серії С у кількості 1 000 000 шт. за ціною 1 млрд грн плюс накопичений купонний доход за облігаціями.

  В серпні 2017 року з метою уникнення виконання зобов’язань за договором (сплати банку більше 1 млрд грн) "Укртелеком" подав до Господарського суду м. Києва позовну заяву про розірвання договору та визнання зобов’язань за договором припиненими.

  Напередодні РФ оскаржила рішення про виплату компенсації "Ощадбанку" за активи у Криму.

  Теги : розслідування суд Ощадбанк Укртелеком
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів