Україна виплатила $2,6 млрд боргу за травень – Мінфін

  5 Червня, 2019 11:13
  Доходи ж держбюджету за останні майже півроку зросли на 15,4%.

  У травні Україна виплатила 2,6 млрд доларів боргу внутрішніх та зовнішніх зобов’язань, всі решта платежів виконано у плановому режимі.

  Про це інформує Міністерство фінансів України.

  Держбюджет за 5 місяців виконано з профіцитом 8,6 млрд гривень при затвердженому річному показнику дефіциту у сумі 90 млрд гривень. Доходи ж держбюджету за останні майже півроку зросли на 15,4%.

  За оперативними даними Державної казначейської служби, доходи загального фонду державного бюджету були виконані на 97,4% від розпису із врахуванням надходження прибутку НБУ у сумі 17,3 млрд гривень у травні.

  Водночас доходи загального фонду держбюджету зросли на 11,6% рік до року – до 376,7 млрд гривень завдяки перерахунку НБУ до бюджету 64,9 млрд гривень, зростанню доходів від ПФДО на 21,9% внаслідок підвищення середньої зарплати та платежів за користування надрами, збільшення імпорту.

  Близькими до рівня 2018 року залишилися доходи від податку на прибуток підприємств. Це обумовлено одноразовим нарахуванням і сплатою податку у 2018-му за рішенням Стокгольмського суду.

  Нагадаємо, 16 травня Міністерство фінансів погасило перший випуск облігацій зовнішньої державної позики під гарантію Сполучених Штатів.

  Теги : Мінфін зовнішній борг профіцит Оксана Маркарова
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів