Україна може перетворитися на країну масової евакуації працездатного населення – експерт

  24 Квiтня, 2018 17:15
  Соціально-економічна політика чинної влади призвела до високої трудової міграції українців.

  Керівник центру "Третій сектор" Андрій Золотарьов вважає, що левову частку відповідальності за депопуляцію населення України несе чинна влада.

  Україна може перетворитися на країну масової евакуації працездатного населення, заявив експерт у коментарі кореспонденту інтернет-видання UA1.

  "Трудова міграція і депопуляція вимивають людський капітал з України ударними темпами. І це одна з найбільших загроз. Не міфічна "Путін прийде!", а саме депопуляція і перетворення України в країну масової евакуації працездатного населення", – зазначив Золотарьов.

  На його думку, в результаті депопуляції кількість працездатних людей в Україні може стати меншою за кількість українців, які потребують соціальної допомоги.

  Водночас заступник директора з наукової роботи Інституту демографії та соціальних досліджень імені М. В. Птухи Олександр Гладун назвав причини низької народжуваності в Україні. Серед них: перехід жінок у плані народжуваності на західноєвропейську модель відтворення та фактор Другої Світової війни.    Нагадаємо, згідно зі звітом міжнародного рейтингового агентства S&P Global Ratings, Україні потрібно буде виплатити 24 млрд доларів зовнішніх боргів за період з 2018-го по 2021 рік.

  Теги : населення трудова міграція еміграція Андрій Золотарьов
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів