У Мінфіні заявили, що зниження ціни на газ відповідає програмі МВФ

  26 Квiтня, 2019 16:04
  За словами Оксани Маркарової, з 1 травня стеля цін зросте, але реальна ціна на газ знизиться.

  Постанова Кабінету Міністрів №293 від 3 квітня, що дозволяє знижувати ціну на газ для потреб населення нижче за рівень цін, встановлених урядом восени 2018 року постановою №867, повністю відповідає зобов'язанням, які взяла на себе Україна в програмі співпраці з Міжнародним валютним фондом.

  Про це заявила міністр фінансів Оксана Маркарова, передає Інтерфакс-Україна.

  "Ціни, встановлені в постанові КМУ №867, фактично функціонуватимуть як стеля цін на природний газ для населення до кінця цього року. Це відповідає меті ринкового ціноутворення на природний газ для всіх категорій споживачів, і, отже, це відповідає нашим зобов'язанням за програмою, підтримуваною МВФ", – сказала міністр, коментуючи відповідність програмі МВФ ситуації, за якої з 1 травня стеля цін зросте, а реально ціна на газ знизиться.

  Макарова наголосила, що постанова уряду №293 від 3 квітня 2019 року дасть змогу ціні на природний газ для населення відповідати рівню цін, що утворилися на ринку, що відповідає меті переходу до ринкового ціноутворення.

  Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів України і НАК "Нафтогаз України" погодили зниження ціни на газ для населення з травня до 8,247 гривень за кубометр.

  Теги : газ ціна на газ Оксана Маркарова
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів