Суд відхилив апеляцію НБУ на користь Коломойського і Боголюбова

  13 Травня, 2019 22:05
  Тепер НБУ готується до касаційної скарги.

  Шостий апеляційний адмінсуд Києва 13 травня відхилив апеляцію Нацбанку на рішення Окружного адмінсуду, за яким задовольнили позов екс-акціонера "ПриватБанку" кіпрської компанії Triantal Investments Ltd.

  Про це інформує прес-служба регулятора.

  У Нацбанку заявили, що вони не погоджуються з таким рішенням і будуть подавати касаційну скаргу на рішення суддів, якими скасовано розпорядження НБУ про проведення інспекційної перевірки у ПриватБанку напередодні його виведення з ринку.

  "У разі виявлення суттєвого погіршення фінансового стану банку Національний банк має підстави для проведення відповідної перевірки", – наголосив начальник управління претензійно-позовної роботи Юридичного департаменту НБУ Віктор Григорчук.

  Нагадаємо, Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов бізнесмена Ігоря Коломойського до Національного банку і Кабінету Міністрів щодо націоналізації "ПриватБанку".

  Водночас активісти заявили, що всі троє суддів Окружного адмінсуду Києва, які 18 квітня визнали незаконним рішення про націоналізацію "ПриватБанку" Ігоря Коломойського, є недоброчесними.

  Теги : Коломойський суд Приватбанк нбу
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів