"Створюють картинку для ТБ": "Богдан Моторс" просить захисту у послів G7 від НАБУ

  25 Липня, 2019 11:38
  У компанії переконані, що НАБУ хоче паралізувати їхню роботу.

  Корпорація Олега Гладковського "Богдан Моторс" написала листа до послів "Великої сімки" та Європейської бізнес асоціації щодо тиску Національного антикорупційного бюро.

  Про це повідомив прессекретар корпорації Сергій Красуля, передає Інтерфакс-Україна.

  За його словами, у зверненнях ідеться про хід подій 19 та 24 липня, коли працівники НАБУ "шляхом організації тотальних слідчих дій" паралізували роботу компанії "Богдан Моторс".

  "Сьогодні, створюючи штучну картинку для ТБ за надуманими фактами на одного з найбільших автовиробників, намагаються навісити ярлики неіснуючих корупційних схем. Такі дії шкодять діловій репутації компанії і бізнес-клімату держави зокрема", – зазначили у пресслужбі.

  У компанії додали, що задіяні НАБУ сили і засоби радше нагадували силову роботу проти терористичних угрупувань (особистий склад у повному обмундируванні з автоматичною зброєю), ніж слідчі дії, що стосуються господарської діяльності.

  Крім того, у "Богдані" метою обшуків вважають повну або часткову паралізацію роботи.

  "Вимушені просити у вас захисту, просимо негайно донести інформацію дипломатичними каналами до відповідних органів країни акредитації і повідомити нам про ухвалені заходи", – ідеться у зверненнях.

  Нагадаємо, детективи НАБУ під час обшуків у приміщеннях компанії "Богдан Моторс" та спортклубу "5 елемент" вилучили документи, які можуть бути пов'язані з кримінальним провадженням щодо закупівлі чиновниками Міністерства оборони і Генерального штабу ЗСУ автомобілів за завищеними цінами.

  Теги : бізнес Укроборонпром G7 НАБУ ЄБА корпорація "Богдан"
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів