"ПриватБанк" увійшов у топ-13 найнадійніших банків України

  11 Липня, 2019 14:09
  "ПриватБанк" володіє 21% усіх активів банківської системи, 9,6% кредитів та 23% депозитів.

  "ПриватБанк" увійшов у топ-13 найнадійніших банків України у першому кварталі 2019 року та отримав оцінку "А" за рівнем ринкової потужності.

  Про це інформує YouControl.

  Топ найбільш надійних фінустанов визначено завдяки інструменту для перевірки FinScore.

  Також до списку потрапили: "ЕБ Корпоративный Банк", "ІНГ банк", "Сітібанк", "Правекс-банк", "Ідея банк", "Дойче банк ДБУ", "Райффайзен банк", "Прокредит банк", "Креді Агріколь банк", "Піреус банк МКБ", "ОТП банк", "Укрсіббанк".

  У YouControl зазначили, що показник фінансової стійкості банку не завжди означає, що він має найбільші показники за активами, кредитами та депозитами.

  Так, "СЕБ банк" за рівнем ринкової потужності отримав оцінку "С" (градація йде від найвищого показника А до найнижчого D). Він має лише по 0,1% активів, кредитів та депозитів, та це не завадило йому працювати стабільно.

  "ПриватБанк" із показником "А" володіє 21% усіх активів банківської системи, 9,6% кредитів та 23% депозитів. Більше 3% за всіма цими показниками отримали лише "Райффайзен Банк Аваль" та "Укрсиббанк".

  Нагадаємо, НБУ і "ПриватБанк" виграли суди у пов'язаних із бізнесменом Ігорем Коломойським компаній, через які ті хотіли зняти з себе зобов'язання за кредитами рефінансування.

  Теги : Приватбанк активи банківська система фінанси
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів