Porsche оштрафували на півмільярда євро

  8 Травня, 2019 09:55
  Накладений штраф став вже черговим для концерну Volkswagen у рамках так званого "дизельгейту".

  Німецького виробника спортивних автомобілів Porsche оштрафували на 535 млн євро через дизельні двигуни, які викидали у повітря шкідливі речовини більше дозволеної норми.

  Про це інформує DW.

  У прокуратурі Штутгарта кажуть, що формальною підставою штрафу вказано "недбалість у контролі якості".

  Водночас у компанії відповіли, що не оскаржуватимуть рішення, а "недбалість" вчинили співробітники, що перебували на декілька рівнів менеджменту нижче, ніж управління виробника.

  Зазначається, що цей штраф став черговим для концерну Volkswagen у рамках так званого "дизельгейту" – скандалу, що тягнеться вже декілька років.

  У 2015 році з’ясували, що концерн обходив лабораторні тести на шкідливість викидів для дизелів завдяки спеціальному програмному забезпеченню в 11 мільйонів автомобілів.

  Тисячі інвесторів стали позиватися проти концерну через втрати, які вони зазнали як акціонери після початку  "дизельгейту".

  На даний момент загальні втрати німецького концерну у зв'язку із "дизельгейтом" оцінюються у 30 мільярдів євро.

  Нагадаємо, антимонопольний комітет розслідує ймовірну змову двох компаній "Укрбуду" на тендері щодо реконструкції Шулявського мосту; будівництва корпусу Національного інституту серцево-судинної хірургії ім. М. М. Амосова та реконструкції гімназії № 59 імені О. М. Бойченка.

  Теги : німеччина порушення Volkswagen Porsche
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів