Ощадбанк відсудив у компанії Креатив 771,82 млн грн

  30 Березня, 2016 17:03
  Державний банк виграв судовий процес у одного зі своїх боржників.

  "Ощадбанк" у суді домігся повернення боргу з однієї із найбільших в Україні агропромислових компаній ПАТ "Креатив Груп". Про це повідомила прес-служба держбанку.

  У своєму рішенні від 28 березня 2016 року Господарський суд Кіровоградської області зобов'язав "Креатив" повернути одному зі своїх найбільших кредиторів частину заборгованості в розмірі 22,07 млн доларів США і 128,31 млн грн. Загальна сума в еквіваленті за курсом НБУ становить – понад 771,82 млн грн.

  Відзначимо, що раніше "Ощадбанк" виграв позов у колишнього власника ПАТ "Креатив Групп" Максима Березкіна. Тоді служителі Феміди заарештували у власника все рухоме і нерухоме майно, сума якого склала понад 25 млн доларів.

  Загальна сума заборгованості агропромислової компанії перед "Ощадбанком" становить 313 млн доларів. Мабуть, поточна перемога в суді, стала лише першою для держбанку, оскільки в суді ще десяток позовів проти агропромислової групи.

  Також не обіцяють нічого доброго для "Креативу" і заборгованості перед іншими кредиторами, які складають 389 млн доларів. Відзначимо, що серед кредиторів української компанії, як відомі іноземні банки, так і державні "Ощадбанк", "Укрексімбанк" і "Укргазбанк".

  "Креатив Груп" – українська агропромислова компанія, що спеціалізується на сільському господарстві, виробництві соняшникової олії, маргарину, соєвої олії та біопаливних гранул. Продукція "Креативу" експортується в 25 країн світу.

  Теги : суд борги укрексімбанк Ощадбанк Укргазбанк Креатив Груп
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів