"Ощадбанк" відбере у Ахметова майже мільярд гривень

  11 Серпня, 2017 15:09
  Суд дозволив банку стягнути з компанії олігарха 955 млн грн заборгованості по облігаціях.

  Господарський суд Києва дозволив "Ощадбанку" стягнути з ТОВ "ЕСУ" (власник "Укртелекому", кінцевий бенефіціар - український бізнесмен Рінат Ахметов) 955 млн грн заборгованості по облігаціях.

  Про це йдеться в рішенні суду.

  "Зокрема, в цій сумі 802,4 млн гривень становить основний борг, 29,7 млн гривень 3% річних і 122,7 млн гривень склали втрати від інфляції", – написано в рішенні.

  Згідно з судовими матеріалами, в 2013 року "Ощадбанк" отримав 2 млн облігацій ТОВ "ЕСУ" номінальною вартістю 1 тис гривень кожна. На даний момент банк володіє 839,1 тис. облігацій, які повинні були бути погашені в березні, однак цього не сталося. Загальний обсяг випуску цінних паперів склав 4 млрд гривень.

  У рішенні суду констатується, що ТОВ "ЕСУ" подало клопотання про відстрочку виконання рішення суду на 5 років – до 30 липня 2022 року. Однак суд надав відстрочку тільки на рік з моменту вступу рішення в силу.

  Нагадаємо, Віталій Кличко заявив про пошуки владою Києва нової компанії, яка буде забезпечувати місто теплом замість належить Ринату Ахметову "Київенерго".

   

   

  Теги : Рінат Ахметов суд Ощадбанк
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів