Облгази Фірташа вигадали новий спосіб для збору додаткових коштів – "Нафтогаз"

  8 Травня, 2019 17:46
  Газовики спочатку перекривають газ для обстеження, а потім змушують оплачувати його відновлення.

  Облгази олігарха Фірташа відключають будинки від газопостачання під приводом технічного обстеження мереж.

  Про це інформує НАК "Нафтогаз" на своїй сторінці у Facebook.

  У компанії зауважили, що в самій перевірці труб нічого протизаконного немає, однак постачання відновлюють після оплати додаткових рахунків.

  "Аби відновити газопостачання газовики вимагають данину близько 1 тис. гривень з кожної квартири. З них 500 гривень, начебто, за обслуговування колонки, яке вони навіть не проводили", – пояснили в "Нафтогазі".

  Газовики також відмовляються відновлювати газопостачання за наявності боргів, які здебільшого формуються через скандальні газові коефіцієнти – до них донараховують облгази групи РГК.

  "Нарахування таких коефіцієнтів не визнають в уряді та в НКРЕКП, тож люди і не мають платити зайве. Але фірташевські облгази вперто продовжують нараховувати незаконні борги майже по всій країні. А тепер ще вдаються до силових методів — перекриття труби", – нагадали в "Нафтогазі".

  Нагадаємо, у квітні АМКУ розглядає справи за ознаками вчинення 20 облгазами порушень законодавства про захист економічної конкуренції.

  За словами голови комітету, підставою для відкриття справ стало донарахування облгазами побутовим споживачам обсягів спожитого газу понад ті, що визначені за даними лічильників. Такі дії облгазів, пояснив глава АМКУ, призводять до додаткових, необґрунтованих витрат споживачів.

  Теги : Нафтогаз газ тарифи Фірташ облгаз
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів