Нацбанк не домігся скасування арешту активів Коломойського

  6 Травня, 2019 14:22
  В НБУ пояснили, що такий арешт унеможливлює реалізацію позасудового способу звернення стягнення.

  Київський апеляційний суд не задовольнив апеляційну скаргу Національного банку України (НБУ) і не скасував арешт активів олігарха Ігоря Коломойського.

  Про це інформує FinBalance.

  Таким чином, суд залишив без змін ухвалу Печерського райсуду Києва від 5 лютого 2019 року. Тоді ГПУ арештувала майно компаній, прямо або опосередковано пов’язаних із "приватівцями" та їхніми партнерами.

  Серед арештованого майна є активи, які були передані в іпотеку і заставу НБУ як забезпечення боргів "ПриватБанку" по рефінансуванню, – 1,3 тисячі одиниць залізничного рухомого складу, зернового терміналу "Бориваж", заводу з виробництва напоїв і соків у м. Дніпро, офісу в Києві, який орендує "1+1" та інші пов’язані медіакомпанії, літака Boeing 767-300, ангара для обслуговування літаків, земельних ділянок в Одеській області на масиві “Золотий берег”, готелів, будинків тощо.

  В НБУ пояснили, що такий арешт унеможливлює реалізацію позасудового способу звернення стягнення.

  У суді ж відповіли, що арешт майна "не обмежує жодних прав НБУ", а "доказів цьому авторами скарги не надано".

  Нагадаємо, 18 квітня Окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов бізнесмена Ігоря Коломойського до Національного банку і Кабінету міністрів щодо націоналізації "ПриватБанку", визнавши її незаконною.

  Судовий процес проходив у закритому режимі за клопотанням НБУ через наявність банківської таємниці. З огляду на цей факт, рішення суду не підлягає оприлюдненню.

  Президент Петро Порошенко попросив Генеральну прокуратуру і Службу безпеки України вивчити можливість притягнення до кримінальної відповідальності суддів Окружного адміністративного суду Києва, який визнав незаконною націоналізацію "ПриватБанку".

  Теги : Коломойський суд Приватбанк нбу активи
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів