Лоукостер SkyUp заявляє про тиск на бізнес

  14 Червня, 2019 23:02
  У компанії кажуть, що працюють у звичайному режимі.

  Лоукостерна авіакомпанія "SkyUp Airlines" в Україні заявляє про інформаційний тиск, шість одночасних перевірок компанії та безпідставні депутатські звернення.

  Про це повідомив один з акціонерів компанії Олександр Альба.

  Баришівський райсуд 12 червня призупинив ліцензію "SkyUp" і намагається, за словами акціонера, внести корективи у роботу Нацбанку. Водночас міністр інфраструктури Володимир Омелян зауважив, що за рішенням суду можуть приховуватися інтереси іншої авіакомпанії, що належить Ігорю Коломойському. Таким чином, на думку урядовця, через суд хочуть монополізувати авіаринок.

  "За нашою інформацією, це – спланована атака на бізнес, який намагається чесно конкурувати в Україні… В ЄС захищені вільна конкуренція та чесні правила ведення бізнесу. На жаль, в Україні за це треба боротися", – заявив Альба.

  "У нас немає телевізійних каналів. Немає депутатів в парламенті. Ми — звичайний бізнес, який залучає інвестиції в Україну, надає роботу понад 500 співробітникам… Попри все, ми продовжуємо чесно і сумлінно виконувати свої зобов'язання. Всі рейси вилітають за графіком", – зазначив представник української філії компанії.

  Нагадаємо, Сполучені Штати готові допомогти Україні підготуватися до можливого перекриття транзиту газу у 2020 році з боку Росії.

  Теги : суд бізнес авіакомпанія лоукост SkyUp
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів