Кабмін і НБУ відновили штучну девальвацію гривні – економіст

  25 Липня, 2018 16:06
  Андрій Новак зазначив, що Кабмін і НБУ до кінця року будуть доводити національну валюту до 30,1 гривень за долар.

  Економіст Андрій Новак заявив, що Кабінет міністрів і Національний банк України відновили штучну девальвацію гривні. Таку думку Новак висловив в коментарі Главреду.

  "До кінця літа, поки триває активний період відпусток, уряд і НБУ будуть прискорювати девальвацію гривні, щоб було менше помітно, менше галасу, щоб менше людей нарікали з цього приводу. Так що до кінця літа курс гривні, швидше за все, обвалитися до рівня 27 гривень за долар", – зазначив економіст

  За його словами, Кабмін і НБУ до кінця року будуть доводити національну валюту до 30,1 гривень за долар. Також Новак прокоментував недавнє підвищення курсу євро по відношенню до гривні.

  "Крім того, сьогодні виріс курс євро до 31 гривні за євро. Щоб прогнозувати, курс гривні по відношенню до євро, потрібно розуміти, що він є відображенням курсу євро по відношенню до долара на світовому ринку. Тобто і в тому, і в тому співвідношенні спостерігаються приблизно ті ж тенденції", – підсумував економіст.

  Нагадаємо, Міністерство економічного розвитку і торгівлі запропонувало підвищити ціни на окремі види алкогольних напоїв через подорожчання компонентів виробництва.

  Теги : Кабінет Міністрів нбу Андрій Новак курс гривні
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів