Експерт: Через 5 років кількість непрацездатного населення перевищить число працездатного

  1 Жовтня, 2018 15:20
  Андрій Золотарьов вважає, що Петро Порошенко перетворив Україну на країну масової евакуації.

  Керівник центру "Третій сектор" Андрій Золотарьов заявив, що в Україні через 5 років кількість непрацездатного населення перевищить кількість працездатного.

  У коментарі для golos.ua експерт зазначив, що чинний президент Петро Порошенко перетворив Україну на країну масової евакуації.

  "Порошенко за чотири роки створив соціальне пекло, яке перетворило Україну на країну масової евакуації. У підсумку, він позбавив державу людського капіталу. Заводи можна відбудувати, а без людського капіталу економіку не піднімеш. У нас через 5 років кількість непрацездатного населення, перевищить кількість працездатного", – підкреслив Золотарьов.

  Водночас, він повідомив, що Польща за рахунок українців компенсує втрати своїх трудових ресурсів. Крім того, експерт додав, що 143 реформи, які реалізовує Порошенко, не мають жодного стосунку до життя і перспектив рядових українців.

  Нагадаємо, політолог Руслан Бортник заявив, що в результаті реформ чинної влади Україна увійшла в десятку світових країн з масового вимирання населення.

  Теги : Петро Порошенко трудова міграція Андрій Золотарьов
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів