Деоліграхізація від Зеленського: що пропонують у команді президента

  29 Липня, 2019 12:10
  Українському бізнесу потрібна справедлива конкуренція, вважає Герус.

  Справедливі правила гри допоможуть розвинутись малому та середньому бізнесу.

  Про це заявив представник президента у Кабміні Андрій Герус в інтерв'ю РБК-Україна

  Потрібно зменшити вплив олігархів на Україну. 

  "Зменшення впливу всіх цих персонажів на державні рішення та економіку. Найкращий спосіб – це конкуренція. Якщо у нас буде більше іноземних гравців на ринку енергетики, хімії і так далі, то роль наших олігархів буде падати. Справедливі і рівні правила гри дадуть можливість малому і середньому бізнесу розвиватися, щоб не було спеціальних преференцій для крупного бізнесу і певних фінансово-промислових груп, оскільки зараз вони є", – заявив Герус.

  Україні потрібні тарифні аукціони, щоб подолати корупцію.

  "Або коли ми дивимося на "зелені" тарифи для крупних електростанцій. Вони в нас у 2-3 рази вищі, ніж у Європі. І хто там знову найбільший гравець? Та ж сама компанія. І тут відбувається субсидування та перерозподіл - зі всіх зібрали, окремим передали. Звичайно, потрібно розвивати зелену енергетику, але необхідно знайти оптимальну точку, коли інвестору цікаво в неї вкладатися і споживач не переплачує. Найкращий спосіб – це тарифні аукціони, які, сподіваюся, наступного року вже будуть запроваджені, хоча це треба було зробити ще рік тому", – сказав Герус.

  Нагадаємо, в команді президента Володимира Зеленського планують перевести максимальну кількість послуг антикорупційних органів в онлайн.

  Теги : Володимир Зеленський Деолігархізація Андрій Герус
  ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ
  Коментарі
  1000 символів лишилося


  Архів